Apple News

Peakorter purustas täna õhtul oma kõigi aegade mängijarekordi, kuna iPhone'i triviaade populaarsus kasvab jätkuvalt

iPhone'i tühiasi peakorter populaarsus kasvab jätkuvalt. Täna õhtul mängis üle kahe kolmandiku miljonist kasutajast võimaluse võita 10 000 dollarit.

hq trivia redigeerimine
peakorter säutsus et pühapäevaõhtust mängu mängis üle 680 000 kasutaja, mis on lihtsalt kõigi aegade uus rekord, samas kui mängusisene loendur näitas, et umbes 15-minutilise saate eri punktides oli ühendatud üle 700 000 mängija. See on enam kui kaks korda rohkem mängijaid, kui mõned peakorteri mängud eelmisel nädalal viigistasid.

Neile teist, kes seda artiklit lugedes alles õpivad peakorterit tundma, on see tasuta mängitav reaalajas triviamängusaade – umbes nagu Jeopardy –, kus mängijad üritavad raha võitmiseks vastata 12 küsimusele õigesti. auhind. Petmise vähendamiseks on mängijatel igale küsimusele vastamiseks aega vähem kui 10 sekundit.

Rakendus käivitati iPhone'is septembris, Androidi versioon lubati jõulupäevaks. HQ tõmbas oma esimestel päevadel ligi tuhandeid publikut, auhinnad algavad umbes 100 dollarist, kuid mäng on muutunud absoluutseks viirussensatsiooniks ja nüüd tõmbab igal mängul umbes 300 000–400 000 või enam mängijat.

Mängu populaarsuse kasvades on kasvanud ka auhinnad. 107 võitjat jagasid pühapäeval 10 000 dollari suuruse auhinna – igaüks umbes 93 dollarit – ja peakorter jagas selle kuu alguses ühel õhtul kaks korda 10 000 dollarit. Kui mängijad on võitnud vähemalt 20 dollarit, saavad nad oma USA dollari võidu PayPali kaudu välja maksta.

Kahjuks on peakorteril, kuna see on suurenenud, esinenud mitmeid tehnilisi probleeme. Kõige tavalisem probleem on viivitus, kuid mõnikord on ka suuremaid probleeme. Laupäevaõhtuses mängus näiteks õigeid vastuseid esialgu ei näidatud, mistõttu saade viibis umbes 45 minutit.

hq viivitus
HQ mängud toimuvad iga päev kell 21.00. Ida aja järgi ja kell 15.00 on lisamäng. Ida aeg tööpäevadel. Saateid juhib tavaliselt koomik Scott Rogowsky , kus aeg-ajalt on külalissaatejuhid alates elektroonilise muusika artistist Dillon Francisest ja lõpetades eetris olev isiksus Sharon Carpenteriga.

Ehkki on veel näha, kas peakorter suudab oma populaarsust pikas perspektiivis säilitada, võib see olla kõige kiiremini kasvav asi, mida praegu Bitcoiniks ei nimetata. Kui sa pole veel lõbuga liitunud, laadige rakendus alla App Store'ist kohe ja lubage uue mängu käivitamisel märguanded.